Vše se dá řešit,s naší pomocí najdete nejen východisko ze své tíživé finanční situace,ale máte možnost zajištení vlastního bydlení,případně investic.

Veřejná diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1015"
Dobrý den, měl bych otázku co se týká půjčky se zástavou nemovitosti. Pro příklad vyhlídku si nějaké bydlení ke koupi třeba tady v nějaké finanční výši. A potřeboval bych půjčit finanční obnos na to bydlení je možné u vás ručit tím bydlením jako zástavou, tak jako se to dělá třeba u hypoték nebo úvěru díky.
Vaše nabídka je zavádějící a nic neřešící. Nabízíte produkty jen s vlastnictvím nemovitosti. Je spousta lidí, co potřebuje pomoci, ale nevlastní nemovitost. Pokud má někdo nemovitost, tak nepotřebuje vaše služby. To umí každý a takových nabídek je taková spousta, až je to zbytečné !!!!!!!!!!!!!!!!
Děkuji za Váš názor,máte milné informace.Nabízíme nejen pomoc se zástávou,asi jste si naše stránky dobře neprohlídl.Doporučuji zopakovat prohlídku našich stránek a v případě Vasí potřeby pomoci s finančním problémem stačí minimálně vyplnit kontaktní formulář.Děkujeme za Váš názor a těšíme se na další......
Jsem moc rad za tuhle pomoc se kterou se mohu dostat brzy z financni tisne do ktere jsem se dostala a verim ,ze lidi kteri maji takove to problemy tak at se urychlene rozhodnou pro tu to verzi oddluzeni a lidi kteri tam na Vas cekaji a podaji Vam pomocnou ruku.Jsem jim moc vdecna za pomoc a doufam,ze lidi kteri pomoc potrebuji tak jim to opravdu moc doporucuji.Jeste jednou moc dekuji za pomoc.Marie
Út 16. únor 2021, 09:12:16 CET
pomahamevnouzi
Kompletní finanční služby
Tel:778 834 971
Email: pomahamevnouzi@email.cz
ICQ: 431 947 984
Skype: ji.svata

Líbí se Vám naše stránky?

Líbí (24 | 34%)
Spíše líbí (6 | 8%)
De to (6 | 8%)
Neni to ono (6 | 8%)
Je co vylepšovat (5 | 7%)
Nelíbí (25 | 35%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one